HAKKIMIZDA


SELZEY olarak Türkiye genelinde su arıtma uygulamalarında sürdürülebilir çalışmalar yapmaktayız. Suların saflaştırılması, yeniden kullanımı ve su kaynaklarının verimli kullanılmasının sağlanmasının dünya gündemindeki en önemli konulardan biri olduğuna inanmaktayız. Bu konuda hızlı bir şekilde elimizdeki kaynakları koruyarak ekolojik kirliliğin önüne geçmeliyiz. Firmamız bu amaçla 2010 yılından bu yana endüstriyel platformda hizmet vermektedir.
SELZEY su, atık su, deniz suyu, atık su geri kazanım sistemleri ve ekipman & sarf malzeme tedariki konusunda ülkemizin ve dünyanın ileri gelen markalarının satışına ve satış sonrası teknik servis hizmetlerine odaklanmıştır.
SELZEY çalışma ortakları ile birleştirdiği teknik altyapısı ile su arıtma ve su geri kazanım konusunda tüm projelendirme, uygulama, imalat, revizyon işleri ve servis hizmetlerini vermektedir.
Bünyemizde yapılan su analizleri ve bilgi alt yapımız ile teknik danışmanlık hizmetleri de vermekteyiz.
Ülkemizde su verimliliğini arttıracak projeler öncellikli hedefimizdir. Amacımız doğru dizayn edilmiş, düşük operasyonel maliyetli, yüksek su üretim verimliliği ile çalışan sistemlerin hayata geçirilmesini sağlamaktır.